Přihlášení
Mail (login):
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit / Registrovat

SEO - optimalizace webu pro vyhledávače

Provádíme veškeré služby spojené se správnou optimalizací pro vyhledávače. Od konzultací, analýzy stránek, tvorbu hodnotného obsahu, copywriting a vytváření zpětných odkazů, až po dlouhodobou spolupráci při optimalizaci Vašeho webu. Rádi Vám pomůžeme s osvětlením této problematiky.

K čemu slouží SEO optimalizace?

Je to soubor nastavení a informací Vašeho webu pro zobrazení v google, seznam nebo jiných vyhledávačích.

Je to naprostý základ každých www stránek a správné nastavení SEO, Vám zaručí úspěch nejen dnes, ale i mnoho dalších let. Avšak pozor, nejedná se o službu s okamžitým výsledkem. Pokud chcete okamžité výsledky, musíte investovat do PPC reklam a Reklamy na sociáních sítích

Svou specifikací je SEO, nástrojem pro udržitelný růst a zaměřuje se na hodnotné výsledky do budoucna, pokud by se neměnilo nastavení nebo algoritmy ve Vyhledávačích, tak by jednorázové a správné nastavení SEO optimalizací vydrželo navždy.

SEO je vytváření a upravování webových stránek tak, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování ve vyhledávačích. Cílem je získat co nejlepší pozici ve výsledkách vyhledávání a tím i navštěvovanějsí stránky.

Podrobněji co to je SEO a co nám přináší.

V Čechách užíváme „optimalizace pro vyhledávače” („search engine optimization”). Jsou to postupy a principy, díky kterým se Váš web zobrazuje na relevantních místech ve vyhledávačích a generuje Vám neplacenou návštěvnost a s ní související správné konverze webu (konverze jsou akce, které chceme, aby proběhly - nákup, přihlášení, registrace, odběr, atd.)

Pokud vše funguje a je správně nastaveno, zobrazují se Vaše stránky, ve svém zaměření, na předních pozicích ve vyhledávání a návštěvníci k Vám chodí bez toho, abyste museli platit za reklamu a marketing.

Takže proč dělat SEO optimalizace a pořádně se tomu věnovat?

  • Chceme přivést na stránky a web hodnotné návštěvníky, ty které potřebujeme a dokážeme je přeměnit na zákazníky.
  • Chceme si získat důvěru návštěvníků a vytvořit si stabilní zákaznickou základnu. Budujeme značku pro výhody, které z toho plynou. 
  • Zvyšujeme náskok před konkurencí a vzhledem k obrovským rozdílům mezi weby je velmi pravděpodobné, že můžete snadno vyčnívat.
  • Zkratkovitá řešení optimalizací pro vyhledávače, která dříve fungovala už teď nefungují.
  • SEO je trvalé. Je to jedna z mála věcí, se kterou, když si opravdu dáte práci, tak Vám dlouhodobě přináší užitek.
  • SEO, ač se to nezdá, je ta levnější část online marketingu. 
    Jednorázově jsou zde vyšší výdaje, ale funguje napořád. Oproti tomu PPC reklamy nebo Facebook reklamy musíte platit, jinak zmizí.

Jak pracovat nebo začít se SEO optimalizacemi pro vyhledávače?

Začněte analýzou klíčových slov. 

Pomůže vám pochopit, jakými způsoby lidé hledají vaše produkty. 

Samozřejmě pokud kompletně se SEO začínáte, doporučujeme si najmout profesionála, který za Vás analýzu udělá. Případně Vám zprostředkuje konzultaci výsledků a poradí s užitím.

Projít si tísíce hledaných slov a spojení, udělat správné rozdělení, hodnocení a mnohem, mnohem více není otázka 20 minut, ale spíše desítek hodin. 

Samozřejmě pomůže, pokud už máte zkušenosti s tvorbou a vývojem webů a stránek ale i tak práce s klíčovými slovy nekončí.

Výsledky analýzy klíčových slov Vám dají vodítko a informace k vytvoření, nastavení a obsahu celého Webu a tudíž i správného nastavení a optimalizace SEO. 

Bez analýzy nemůžete kvalitně dále pokračovat v optimalizaci webu, copywriter nebude přesně vědět, která slova vhodně zvolit, titulky a jiné zásadní prvky mohou ztrácet publikum a takhle by jsme mohli pokračovat do nekonečna.

Takže, buď se to udělá jednou a pořádně nebo zbytečně přicházíte o případné návštěvníky/zákazníky.

Jak Vám CRnet pomůže se optimalizací pro vyhledávače?

Váš web bude lépe vidět ve vyhledávačích, bez toho, aby jste museli platit za PPC reklamy nebo sociální sítě

Nastavíme Vám SEO, které Vám může fungovat roky a přinášet stabilní návštěvnost.

Díky tomu získáte větší množství zákazníků a hlavně těch, které potřebujete. 

Webová prezentace jak grafická, tak obsahová bude přehlednější a přívětivější. 

První dojem a správné nastavení optimalizace pro vyhledávače je základem pro změnu návštěvníka v zákazníka.


Líbí se Vám tato stránka? Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám zpět v co nejbližším možném termínu.